document.documentElement.className = document.documentElement.className.replace('no-js', 'js'); document.documentElement.className = document.documentElement.className.replace ('no-js', 'js');

Největší kanadský poskytovatel specializované péče v oblasti cukrovky a endokrinologie

Naše vize

Jsme  odhodláni transformovat péči o cukrovku specializací tím, že je dostupnější, komplexnější a zaměřenější na pacienta než kdykoli předtím. 

Naši endokrinologové, z nichž mnozí jsou národně známí svými odbornými znalostmi, jsou podporováni interdisciplinárním týmem vysoce kvalifikovaných lékařských asistentů, diabetologických pedagogů (registrovaných sester, registrovaných dietologů, farmaceutů), optometristů, chiroprodistů a profesionálů klinického výzkumu. Máme 13 klinik, 20 míst klinického výzkumu a každoročně poskytujeme péči více než 77 000 pacientům po celé Kanadě.

naše služby

Co nás odlišuje

Veřejně financované

Specializované služby jsou pacientům zcela zdarma a jsou zcela zahrnuty do plánu zdravotní péče každé provincie (OHIP, RAMQ, AHS)

Krátké doby čekání

Čekací doby jsou kratší než 2–4 týdny. Naléhavé pacienty lze naplánovat do jednoho týdne.

Komplexní péče o cukrovku

Náš  multidisciplinární  tým se specializuje na cukrovku, která nabízí více služeb pod jednou střechou, včetně endokrinologie, vzdělávání diabetiků , farmacie , pediků a klinického výzkumu .

Snadná rezervace

Zjednodušený proces rezervace zajišťuje, že pacienti jsou naplánováni do 48 hodin.

Více jazyků

Kombinace více než 30 jazyků, kterými mluví naši specialisté a zaměstnanci

Pohodlná umístění

Více míst - většina s parkováním ZDARMA!

Naše mise

Povolte
wellness

Snažíme se umožnit wellness poskytováním mimořádné péče a vynikajících služeb zákazníkům našim pacientům, klientům a komunitám.

Posílit
vzdělávání

Posilujeme náš tým, vrstevníky, pacienty, klienty a komunity prostřednictvím vzdělávání sdílením našich znalostí a dovedností.

Rozbalte Terapeutický horizont

Pokračujeme v rozšiřování terapeutického horizontu vyvíjením inovativních / kreativních nástrojů a / nebo terapií, které usilují o zlepšení kvality života našich pacientů, klientů a komunit.