naše služby

Diabetes a endokrinologie

LMC Healthcare je největším kanadským specializovaným poskytovatelem péče o cukrovku, endokrinologii a metabolismus. Naši lékaři jsou odborníky ve svém oboru a mnozí jsou světově proslulí svými příspěvky v oblasti péče o pacienty, vzdělávání a výzkumu. Naši lékaři se specializují na  cukrovku, štítnou žlázu, osteoporózu, lipidy a zdraví žen a mužů.

Diabetes Education

Náš tým certifikovaných diabetiků se skládá z registrovaných zdravotních sester, registrovaných dietetiků a lékárníků. Můžeme poskytnout informace o diabetu typu 1 a 2, inovativních možnostech léčby, terapii inzulinovou pumpou a další. Naším cílem je zmocnit vás k tomu, abyste svůj diabetes ovládali sami, a to poskytováním podpory při malých skupinách i individuálních sezeních.

Pedikúra

Problémy s nohou jsou běžné u lidí žijících s diabetem. Proto na mnoha našich klinikách poskytujeme chiroprodisty nyní komplexní vyšetření nohou na cukrovku.  Internetového kiosku je profesionál, který se specializuje na léčbu a vedení nohy. Trvalá rutinní péče o nohy vám může pomoci udržet zdraví vás i vašich nohou. Nezapomeňte vidět chiropodisty jako součást vašeho režimu řízení diabetu.

Optometrie

V LMC víme, že ztráta zraku může být pro lidi s diabetem vážným rizikem. Proto na mnoha našich klinikách nyní nabízíme komplexní oční vyšetření a podporujeme pacienty, aby se péče o oči stala nezbytnou součástí jejich léčby cukrovky. Oční lékař jako součást vašeho týmu pro péči o diabetes zajistí, že jakékoli zdravotní problémy očí budou včas detekovány a léčeny dříve, než se stanou vážnými nebo povedou ke ztrátě zraku.

Diabetes Pharmacy

Život s diabetem často zahrnuje užívání více léků a někdy i injekcí, což komplikuje řízení vašeho zdraví. Proto LMC nyní nabízí lékárnické služby poskytované lékárníky specializovanými na cukrovku, kteří mohou vzdělávat a poskytovat školení, aby vám pomohli lépe porozumět vašim lékům.

Klinický výzkum

LMC Manna Research se zaměřuje na zlepšení zdravotního stavu Kanaďanů dnes a zítra prostřednictvím klinického výzkumu a je největší sítí plně vlastněných a integrovaných pracovišť klinického výzkumu v Kanadě. LMC Healthcare se také účastní klinického výzkumu, který pacientům poskytuje přístup k novým a inovativním léčebným možnostem.